"Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu, w dzisiejszych czasach szczególnie." J. Walkiewicz

Ośrodek Kształcenia i Szkoleń EDUKOR działa na terenie Gdyni, Gdańska i Sopotu. Naszym podstawowym celem jest świadczenie usług o najwyższej jakości. Państwa zadowolenie daje nam potwierdzenie naszego profesjonalizmu.

Kluczem naszego sukcesu w nauczaniu jest indywidualne podejście do każdej osoby, co umożliwia mu optymalny rozwój i zrozumienie. Pomagają w tym nasi wykładowcy, lektorzy oraz korepetytorzy którzy są absolwentami: Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej.

Doskonale rozumiemy problemy, jakie może przysparzać nauka , dlatego dążymy do nawiązania dobrego kontaktu, gdyż kluczem do sukcesu jest odpowiedni poziom komunikacji a to rzutuje na jakość współpracy. Sukcesy naszych uczniów i kursantów są dla nas motywacją, do dalszej pracy.

Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-22. Program nauczania, zastosowana metoda oraz profil zajęć ustalane są indywidualnie z każdym Klientem. Jesteśmy w stanie spełnić każde Państwa życzenie dotyczące edukacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zobacz wiecej